Butik Pasta Sorular

 


Nasıl sipariş verebilirim?

  Siparişleriniz e-posta yoluyla alınmaktadır. E-posta ürünün kaç kişilik olacağı, aroması, kat ve şekli, figür tasarım özellikleri vb. bilgiler içermelidir. Siteden bir tasarım beğenebilir veya kendiniz için özel bir tasarım isteyebilirsiniz.


Kargo ile gönderi yapılabiliyor mu?

Hassas ürünler dışında (üç boyutlu cupcake, çubuklu kurabiyeler ve pastalar) kalan ürünlerin kargo ile gönderimi sağlanmaktadır. Hassas ürünlerin zarar görmemesinden dolayı elden teslim alınmalıdır.


Şehir dışına ürün gönderimi yapılabiliyor mu?

  Kurabiye ve cupcake siparişleri şehir dışına kargo yoluyla gönderilebilir. Pasta siparişleriniz birebir teslim yoluyla sağlanmaktadır.


Kargo ile gönderilen kurabiyelerin kırılma riski var mıdır?

Kurabiyeler özenle ve sağlam paketlenmesine rağmen yüzde bir de olsa kırılma riski taşımaktadır. Merry Dolci müşterilerinin şehir içi veya dışı sipariş verdiğinde bu riski göz önünde bulunduracaklarını varsaymaktadır.


Direkt kargo kabul etmeyen yerlere gönderiler nasıl yapılıyor?

Askeriye gibi direkt kargo kabul etmeyen yerlere gönderilecek kargolar, en yakın şubeye gönderilebilmektedir. Dilenirse ön ödemeli şekilde siparişiniz tarafımızdan gönderilmektedir. Kargo ücreti müşterimize aittir.


Kullanılan malzemeler yenilebilir mi?

Ürünlerimiz tamamen yenilebilir malzemelerden üretilmektedir.


Kullanılan Malzemeler ne kadar kaliteli?

Ürünlerimiz tasarımlarının yanında lezzetlerinin de iyi olması taraftarıyız. Bu nedenle Merry Dolci olarak kullanılan ürünlerde kaliteden ödün vermemekteyiz. 


 Siparişleri ne kadar zaman önce verebilirim?

Siparişlerinizi yaşanabilecek yoğunluktan dolayı geç kalmaması için en erken şekilde vermenizi tavsiye ederiz. Teslimatların gecikmemesi için siparişinizi 1-2 hafta önceden kesinleştirmeniz gerekmektedir. 


Paketleme işlemi nasıl yapılıyor?

 Ürünler şık ve sağlam paketlerle size teslim edilmektedir. Özel tasarım kutu içerisinde pastalar herhangi zarara uğramaması için kayma yapmayan aparatla sabitlenmektedir. Gönül rahatlığıyla dik bir şekilde taşınabilir.


Merak edilen farklı sorularınız için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.