Oreolu Pasta

Oreolu Pasta - Oreo - Negro - Negrolu Pasta

Oreolu Pasta

Oreolu Pasta mı Negrolu Pasta mı

Bugünkü araştırmamız Oreo ve Negro bisküvilerinin pastalara nasıl yakıştığıyla ilgili. Bildiğiniz gibi son zamanlarda bir furyadır gidiyor ki, Oreolu her şey yapılır oldu. Dondurmasından, tatlısına, pastasına kadar. Peki, 1990 yılında ilk olarak Türkiye’de üretimine başlanmış ve piyasaya sürülmüş olan Negro mu, yoksa 1912 yılında Amerika’da iki yoğun kakaolu bisküvi arasında kremasıyla ortaya çıkmış, 2015 yılında ciddi bir reklam kampanyasıyla ülke pazarına giren Oreo mu?

  Oreolu Pasta - Butik Pasta - Oreolu Pasta SiparişiOreolu Pasta bu aralar oldukça revaçta ve bizler de istekler doğrultusunda tasarımlarını yapıp, müşterilerimize sunuyoruz. Nişan, düğün, doğum günü pastalarında Oreo tadını almak isteyen müşterilerimiz oldukça fazla. Oreo’nun kakao aroması daha yoğun ve bisküvisi daha kıtır. Kreması ise daha şekerli. Bu yüzden daha tatlı. Negro ise biraz daha seyreltilmiş kıvamda. İşte Oreo’nun tatlılarda tercih edilmesinin nedeni de biraz bundan dolayı. Oreo’nun yoğun tatlı olması ve bisküvisinin kıtırlığı pastalara daha çok yakışıyor. Oreo tek başına yenildiğinde biraz daha yavanken, sütle, kahveyle veya bir tatlının içerisinde kullanıldığında, ağızda daha lezzetli bir tat bırakıyor. Negro’nun pastalarda kullanılmasıyla ilgili, tercihe göre o yoğun tadı istemeyen, hafif kakao ve hafif bir tatlı arayanlar için ise Negrolu pasta alternatif bir seçenek olabiliyor.

Yaptığımız anketlerde Negro severlerinde azımsanamayacak kadar fazla olduğunu tespit ettik. Bunun için sizlerin tercihlerine göre pastalarımızın içeklerini belirliyoruz.  Tercih tabi ki sizlerin… Bunun yanında bizler de ufak araştırmalarımıza devam ediyoruz. Behlül ve Ömer, Oreo ve Negroyu sizler için denedi. Bakalım bizim gurmelerimiz Behlül ve Ömer’in ‘’Oreo ve Negro’’ karşılaştırmasındaki yorumu neymiş, hep beraber izleyelim. Aynı zamanda Youtube kanalımıza üye olmayı unutmayın. 🙂

‘’Oreo mu, Negro mu?’’ Peki, sizce hangisi? Aşağıya yorumunuzu bırakabilirsiniz. Yeni yazılarımızdan, yarışmalarımızdan, indirimlerden haberdar olmak için ‘’abone ol’’ bölümünden üyelik sistemine katılabilirsiniz. Merak edilen sorularınız için veya Oreolu pasta siparişi vermek için iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek Merry Dolci’nin butik tatları hakkında yeniliklere anında ulaşabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun. Sevgilerle… ♥

 

Yenilikleri
anında öğrenin

E-Posta sistemimize abone olarak site içerisinde yayınlanan yeniliklerden ve yazılardan haberdar olabilir; en yeni tarifler, pratik bilgiler veya düzenlenen yarışmaları takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler

E-posta adresini tekrar gözden geçiriniz

Bir Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yenilikleri
anında öğrenin

E-Posta sistemimize abone olarak site içerisinde yayınlanan yeniliklerden ve yazılardan haberdar olabilir; en yeni tarifler, pratik bilgiler veya düzenlenen yarışmaları takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler

E-posta adresini tekrar gözden geçiriniz